Kancelaria
Doradcy Podatkowego

Zespół

Anna Cegielska

Właściciel firmy

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji, doradca podatkowy od 2013 roku. Wieloletni pracownik organów podatkowych – zarówno w działach osób fizycznych, osób prawnych jak i dziale postępowań podatkowych. Absolwentka podyplomowych studiów w zakresie podatków i skarbowości, kursantka wielu kursów w Stowarzyszeniu Księgowych i niezliczonych szkoleń z zakresu podatków i księgowości. Entuzjastka nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, pasjonatka książek, filmów i pływania.

Sylwia Michalak

Księgowa

Absolwentka Wydziału Ekonomii i Zarządzania na kierunku Finanse i rachunkowość. Ukończyła kursy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: dla kandydatów na księgowego oraz specjalistę ds. kadr i płac. Swoją wiedzę na temat podatków systematycznie aktualizuje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Sumienna, ocean spokoju, otwarta na nowe wyzwania, z łatwością nawiązująca kontakty z klientami.

Krystyna Paśnik-Heidrych

Certyfikowana księgowa
(13261/2006)

Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku "Rachunkowość i finanse", posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego o zróżnicowanym profilu, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, fundacji oraz wspólnot mieszkaniowych i współwłasności. Prywatnie ceni dobre książki i filmy, uprawia jogę.

Natalia Błażak

Księgowa

 

Alicja Czarnecka

Księgowa