Kancelaria
Doradcy Podatkowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów a jednocześnie zapewniając dobrą i sprawną wymianę informacji firma zapewnia odbiór dokumentów u klienta. Prowadzenie działalności gospodarczej jest zajęciem bardzo absorbujących i nierzadko trudno jest przedsiębiorcy dostarczyć dokumenty do biura w godzinach jego pracy. Dobrym rozwiązaniem jest więc odbiór dokumentów przez kuriera u klienta, niekoniecznie w jego siedzibie a w miejscu przez niego wskazanym (np. w miejscu wykonywania danych prac).

Prowadzenie działalności gospodarczej jest zajęciem absorbującym i nierzadko trudno jest wygospodarować dodatkowy czas na dostarczenie dokumentów do biura księgowego.

Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie zapewniając dobrą i sprawną wymianę informacji, Kancelaria zapewnia kilka sposobów na dostarczenie koniecznej dokumentacji.

  • oferujemy bezpłatny program do fakturowania – klient nie musi dostarczać dokumentów sprzedażowych – pracownicy Kancelarii sami ściągną potrzebne dane, a wydrukowane faktury umieszczą w dokumentacji klienta
  • dokumenty kosztowe (i sprzedażowe, jeśli klient korzysta ze swojego programu) mogą być przez klienta zeskanowane i przesłane na adres mailowy Kancelarii, która następnie umieści je w panelu klienta do którego klient ma nie tylko całodobowy dostęp z dowolnego miejsca na świecie, ale który pozwala także na przeszukiwanie zgromadzonej dokumentacji, nie tylko po kontrahencie czy dacie wystawienia dokumentu ale po konkretnej nazwie zakupionego towaru czy usługi.
  • dokumenty kosztowe mogą być dodane bezpośrednio do panelu klienta przez klienta – można to zrobić zarówno poprzez dodanie skanu jak również poprzez zrobienie zdjęcia i przesłanie na dedykowany adres mailowy klienta (wystarczy zwykły smartfon),
  • jeśli żaden z powyższych sposobów nie jest dla klienta odpowiedni – Kancelaria zapewnia możliwość odbioru dokumentów kurierem, w miejscu wskazanym przez klienta (niekoniecznie w jego siedzibie). Korzystamy zarówno z kurierów miejskich, jak i ze wszystkich popularnych firm kurierskich.
  • klient ma oczywiście zawsze możliwość tradycyjnego, samodzielnego dostarczenia dokumentacji, także poza godzinami pracy biura.