Kancelaria
Doradcy Podatkowego

Kancelaria doradcy podatkowego

Kancelaria doradcy podatkowego Anna Cegielska w Poznaniu to firma zajmująca się usługami księgowymi i kadrowo-płacowymi dla firm, doradztwem podatkowym, prowadzeniem ksiąg handlowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. W ofercie nasi klienci znajdą również rozliczenia roczne PIT, szkolenia i pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej.

Siedziba biura rachunkowego mieści się w Poznaniu (Poznań Grunwald), ale świadczymy usługi księgowe także dla klientów z innych części kraju, dzięki e-księgowości i wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji.

Nasza kancelaria doradztwa podatkowego to przede wszystkim kompleksowość działań. Stawiamy na doświadczenie, otwartość i przejrzystość współpracy. Cennik biura rachunkowego jest dostępny na naszej stronie oraz bezpośrednio u nas, mogą być więc Państwo pewni, że poniesione koszty będą adekwatne do nakładów pracy. Zaproponujemy pomoc dobraną indywidualnie do specyfiki działalności, dopilnujemy terminów i wymaganych dokumentów, przypomnimy o płatnościach w dogodny dla Państwa sposób. Nasi doradcy podatkowi i pozostali pracownicy biura księgowego dołożą wszelkich starań, by wymagane od Państwa działania ograniczyć do niezbędnego minimum, wykonując także czynności dodatkowe (poza usługą księgową i kadrowo-płacową), zgodnie z cennikiem i wcześniejszymi ustaleniami. Wygoda klientów i optymalna, przyjazna współpraca to nasz priorytet. Gwarantujemy także poufność – obowiązuje nas ustawowa tajemnica zawodowa.

Księgowość to także dobra znajomość prawa i norm podatkowych. Pracownicy biura księgowego w Poznaniu posiadają aktualną wiedzę i śledzą wszelkie zmiany prawne; proponowane usługi i obsługa księgowa dla firm spełnią każde, nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Nasza oferta

Nasze atuty

5 sposobów na dostarczenie dokumentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów a jednocześnie zapewniając dobrą i sprawną wymianę informacji firma zapewnia odbiór dokumentów u klienta.

Prowadzenie działalności gospodarczej jest zajęciem bardzo absorbujących i nierzadko trudno jest przedsiębiorcy dostarczyć dokumenty do biura w godzinach jego pracy. Dobrym rozwiązaniem jest więc odbiór dokumentów przez kuriera u klienta, niekoniecznie w jego siedzibie a w miejscu przez niego wskazanym (np. w miejscu wykonywania danych prac).

Czytaj więcej
Sprawdź jak możemy pomóc by nie umknęły Ci ważne sprawy i terminy

Kancelaria stawia na dywersyfikację metod komunikacji z klientem. W zależności od potrzeb i osobistych preferencji klienta oferujmy kilka kanałów komunikacji. Chcemy by klient był informowany nie tylko mailowo ale także, by informacja do klienta trafiała bezpośrednio na jego telefon lub poprzez konto Facebooka.

Klient otrzymuje bezpłatne przypomnienia smsowe o zbliżających się terminach płatności – zarówno podatków jak i składek ZUS.

Czytaj więcej
Jak szanujemy twój czas czyli e-księgowość bez granic

Siedzibą firmy jest Poznań, jednakże obsługujemy klientów zamieszkujących na stałe także kilkaset kilometrów poza Poznaniem. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze formy komunikacji z klientem i urzędami skarbowymi a także zakładem ubezpieczeń społecznych. Wszystkie dokumenty klienta są archiwizowane on-line i dostępne tam do czasu przedawnienia zobowiązania podatkowego.

Czytaj więcej
Nie chcemy zaskakiwać ceną

Kierujemy się zasadą by cennik był maksymalnie prosty i przejrzysty a jednocześnie każdorazowo uwzględniał nakład pracy konieczny do prawidłowego wykonania usługi.

Klient nie musi deklarować ilości przedkładanych dokumentów i dokonywanych na rzecz jego firmy zapisów, bo zostaną one automatycznie przeliczone a opłata będzie bezpośrednio skorelowana z nakładem pracy.

Każdorazowo świadczone usługi są wycenione, a zasady wyliczenia opłaty są dla klienta jasne w momencie podpisywania umowy.

Jak do nas dojechać

Firma mieści się na ulicy Grunwaldzkiej 43a – nieopodal ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Dojazd do biura jest dogodny w zasadzie z każdej strony miasta – ulicą Grunwaldzką, Reymonta czy też Przybyszewskiego.

Szczegóły dojazdu, wraz z mapką znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.