Kancelaria
Doradcy Podatkowego

Doradztwo podatkowe

Kancelaria doradcy podatkowego – kompleksowa pomoc i rzetelne informacje.

Prawo podatkowe w Polsce należy do bardzo skomplikowanych, a za częstotliwością wprowadzanych zmian trudno nadążyć. Pomimo bardzo wielu przepisów, które w zasadzie powinny rozwiewać wątpliwości co do obowiązków nakładanych na przedsiębiorcę, często same organy podatkowe nie mogą zdecydować się co do interpretacji danego przepisu i jego faktycznego zastosowania. Dodatkowo obowiązki przedsiębiorców często regulowane są przez wiele różnych aktów – ustaw, rozporządzeń, dyrektyw – a czasem na stosowane rozwiązania wpływ ma aktualna linia orzecznictwa. Warto wtedy zasięgnąć opinii doradcy podatkowego z doświadczonej kancelarii podatkowej.

Przedsiębiorca, prowadząc firmę, nierzadko przyjmuje dany system rozliczeń – nie mając pewności, czy jest on do końca prawidłowy. Czasem zaskakuje go kontrola podatkowa i nie zawsze wie, jak się zachować, jakie złożyć wyjaśnienia, co wolno, a czego nie wolno urzędnikowi, jakie informacje trzeba, a jakie niekonieczne dostarczyć kontrolującym.

Nosząc się z zamiarem rozpoczęcia danego typu działalności, rozszerzenia istniejącej czy też rozpoczęcia nowej inwestycji – warto zapytać doradcę o skutki podatkowe i jeśli takowe występują, mieć świadomość podejmowanego ryzyka.

Zapraszamy więc na konsultacje w kancelarii doradztwa podatkowego w Poznaniu – zarówno w ramach stałej współpracy, jak i osoby chcące uzyskać jednorazową poradę doradcy podatkowego oraz przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia w przejściu procesu kontroli, postępowania podatkowego, a także postępowań sądowych. Zapewniamy, że cena usług kancelarii podatkowej będzie adekwatna do naszych działań.