Kancelaria
Doradcy Podatkowego

Usługi księgowe

Biuro księgowe, biuro rachunkowe Poznań - Grunwald – profesjonalne usługi, księgowość i obsługa księgowa firm w Poznaniu i nie tylko.

Głównym celem działalności (prawie) każdej firmy jest zysk. Aby ten zysk wypracować, potrzeba czasu dla działań związanych z głównym przedmiotem działalności, a także… uwolnienia od innych obowiązków związanych z jej funkcjonowaniem.

Obsługa księgowa to coś, czego potrzebuje każda firma. Zakup usług księgowości nie wygeneruje na pewno żadnego zysku, ale trudno spać spokojnie, gdy odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń spoczywa na przedsiębiorcy.

Prowadząc firmę, mamy na głowie nie tylko obowiązki związane z rozliczeniami, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych, ale także szereg innych spraw związanych z formalną stroną działalności. Oferujemy Państwu czas, który będą Państwo mogli spożytkować dla siebie i gwarantujemy spokój – bo to my poniesiemy odpowiedzialność za prawidłowość ewidencji księgowych. Przy realizacji każdej usługi konieczna jest współpraca – ale mamy doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych w Poznaniu i pozostałych miastach i ułożymy ją tak, by ilość czynności wykonywanych przez przedsiębiorcę ograniczyć do niezbędnego minimum.

Powierzenie obsługi księgowej firmie doradcy podatkowego ma też ten atut, że wszelkie przekazane nam informacje obejmuje tajemnica zawodowa, z której zwolnić nas może tylko sąd. Gwarantujemy więc bezpieczeństwo powierzonych nam informacji. Tej gwarancji nie daje żadne biuro księgowe i rachunkowe w Poznaniu i poza nim, prowadzone przez księgowego posiadającego certyfikat Ministerstwa Finansów (obecnie już niewydawany).

Cennik usług księgowych dla firm naszego biura rachunkowego w Poznaniu zależy od ilości zlecanych nam prac i dokumentów, zachęcamy do skorzystania z formularza pozwalającego dokonać szczegółowej wyceny. Nasza oferta to nie tylko prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych, ale także m.in. zakładanie działalności gospodarczej, rozliczenia roczne PIT i inne.

Siedziba naszego biura rachunkowego to Poznań Grunwald – zachęcamy do skorzystania z usług księgowych.