Kancelaria
Doradcy Podatkowego

Kadry i płace

Obsługa i usługi kadrowo-płacowe w Poznaniu – gwarancja legalnego i zgodnego z wymaganiami zatrudnienia.

Pracownik to największy skarb, ale też czasem największy kłopot firmy. Bez niego niemożliwy jest rozwój i prawidłowe funkcjonowanie, jednak niewłaściwie traktowany i rozliczany nie tylko traci motywację i chęci do pracy, ale również może zaszkodzić, blokując dynamikę i realizację założonych celów produkcyjnych, sprzedażowych i innych. Na początku współpracy zachęcamy klientów do zapoznania się z przygotowanym przez nas, autorskim opracowaniem najważniejszych tematów dotyczących zatrudniania, zwalniania i wynagradzania pracowników.

Nasza kancelaria prowadzi pełną obsługę kadrową i płacową – w zależności od zapotrzebowania klienta, możemy zająć się częścią lub całością obowiązków związanych z usługami kadrowo-płacowymi. Obsługa kadrowo-płacowa dotyczy także rozliczania i legalizacji pracy cudzoziemców (oświadczenia o powierzeniu pracy, zezwolenia na pracę).

Pracodawca ma wgląd on-line w teczki pracownicze i stały dostęp do tego, co obejmuje zawarta umowa. Dodatkowo nasz system przypomni o kończącym się okresie ważności badań lekarskich czy BHP, ułatwiając kwestie organizacyjno-administracyjne.

Skorzystaj z najwyższej jakości usług kadrowo-płacowych w Poznaniu.